HOLDINDDELING

MANDAG 16-16.50 

Rytter: Månedens hest:
Nikita Lauman spicy
Zenita Nørby alf
Medeea Toma lukas
Ana Maria Voicu djakni

MANDAG 16.50-17.40

 
Rytter: Månedens hest:
Lærke Lindgren Lukas
Karla Lindgren djakni
Mette Marie Andersen EP
Mille Andreassen spicy
Ida Futtrup

Viktor 

Sofie Vohnsen alf

MANDAG 17.40-18.30 

Rytter: Månedens hest:
Sigrid H. Mose alf
Augusta Assens  (Meldt ud pr. 31/5) Viktor
Merle-Marie Lundgaard lukas
Victoria Greve spicy
Sascha Lund melody
Caroline Schmidt djakni

TIRSDAG BEGYNDER 16-17.30: (Hold 1 rider fra 16-16.30 og har teori sammen med Hold 3 fra 16.30-17. Hold 3 rider fra 17-17.30. Hold 2 har teori fra 16-16.30 og rider fra 16.30-17)

Rytter: Månedens hest:
Hold 1:  
Julia Matuszewska Alf
Sia Damgaard Viktor
Piotr Matuszewska Spicy
Kalle Melody
Sigge Djakni
Konrad Lukas
Hold 2:  
Nillia Viktor
Agda Djakni
Line Kjærgaard Spicy
Mynte Lukas
Thilde Melody
Luna Alf
Hold 3  
Karla Lukas
Isabella Jensen Viktor
Maja Jakobsen Djakni
Laura (opstart igen) Alf
   
   

TIRSDAG 17.30-18.20 

Rytter: Månedens hest:
Gry Borg Djakni
Helena Kristensen Lukas
Mie Kjærgård Melody
Arne Jepsen Spicy
Marie Viktor

PASSERHOLD TIRSDAG 18.20-19.10 

Rytter: Månedens hest:
Nadja Lund Alf
Sascha Lund Melody
Daria Spicy
Ida Marie Kjælder Viktor
Kathrine Snejbjerg Djakni
Merle-Marie Lundgaard Lukas

ONSDAG SPRING PONY 16.30-17.10: 

Rytter: Månedens hest:
Josephine Slavensky EP
Ida Kjælder Lukas
Nadja Lund Viktor
Kathrine Snejbjerg spicy

ONSDAG SPRING PONY 17.10-17.50:

Rytter: Månedens hest:
Marcus Jensen Alf
Ella Kraka EP
Lærke Jensen EP
Rebecca Viktor 

ONSDAG SPRING PONY 17.50-18.40: 

Rytter: Månedens hest:
Mira-Marie Lundgaard EP
Frida Adrian EP
Josephine Slavensky EP
Anne Sofie Schmidt EP
Elisa Thermann EP

ONSDAG SPRING HEST 18.40-19.30: 

Rytter: Hest:
Anita Mark EH
Hanna EH

TORSDAG 16.50-17.40: 

Rytter: Månedens hest:
Daria Paraschiv Alf
Rebecca Melody
Josefine Buhelt Viktor
Medeea Toma Lukas
Viktoria Iversen Spicy

TORSDAG 17.40-18.30: 

Rytter: Månedens hest:
Josefine Djakni
Mille  Viktor
Malou Lukas
Ana Maria Voicu Alf