HOLDINDDELING

MANDAG 16-16.50 

Rytter:

Månedens hest:  

Oline

Don

Sofie 

Lukas
Josefine Viktor 
Anne Sofie Ismule?
Naja

Alf

Caroline Djakni
Vigga spicy 

MANDAG 16.50-17.40

 
Rytter: Månedens hest:
Lærke Lindgren Ismule?
Karla Lindgren

Alf

 Maja Kallesøe

Lukas

Mille Andreassen Don
Ida Futtrup

Djakni

Kalle

Spicy

 

Ea Viktor

MANDAG 17.40-18.30 

Rytter: Månedens hest:
Sigrid H. Mose Ismule?
Thilde Viktor
Merle-Marie Lundgaard                       Don
Victoria Greve Alf
Ida Spicy

Sofia Wilholm

Djakni

Anine Munk Lukas

TIRSDAG BEGYNDER 16-17.30: (Hold 1 rider fra 16-16.30 og har teori sammen med Hold 3 fra 16.30-17. Hold 3 rider fra 17-17.30. Hold 2 har teori fra 16-16.30 og rider fra 16.30-17)

Rytter: Månedens hest:
Hold 1:  

Nicolas

Viktor
Josephine Don

Frida Erlandsen     

Spicy

Dicte Erlandsen

Lukas
Sigge Djäkni
Luna Holm  Alf
Hold 2:  
   

Julia

Viktor 
 
Holly (prøvetime)

 

Clara Bagger

Lukas

Alma Bagger Spicy
Eva Don

 

 

Hold 3  
Lina Don
Cecilie Djäkni
Maja Jakobsen Ismule?
   

 

 

Leah

Lukas

Isabella Fløe Alf

TIRSDAG 17.30-18.20 

Rytter: Månedens hest:
Gry Borg Lukas
Helena Kristensen                         Don
Mie Kjærgård Alf
Arne Jepsen Spicy

Isabella Jensen

Djäkni

Marie Viktor
Ella Ismule

PASSERHOLD TIRSDAG 18.20-19.10 

Rytter: Månedens hest:

Nadja Lund

(afmeldt 30.06.22) 

Viktor
Ana Maria Gabriela

Alf

Daria Spicy
Ida Marie Kjælder (mangler hest)
Kathrine Snejbjerg Ismule

Merle-Marie Lundgaard

Don

Esther

Djäkni

Lea Lukas

ONSDAG SPRING PONY 16.30-17.30: 

Rytter: Månedens hest:
Josephine Slavensky                          EP
Ida Kjælder Lukas
Ella Slavensky Alf

Kathrine Snejbjerg

Spicy

 

ONSDAG SPRING PONY 17.30-18.30:

Rytter: Månedens hest:
Ana Maria Gabriela     Viktor
Ella Kraka EP
Lærke Jensen EP

Nadja Lund

(udmeldt 30.06.22) 

Spicy

Caroline Schmidt EP
   

ONSDAG SPRING PONY 18.30-19.30: 

Rytter: Månedens hest:
Mira-Marie Lundgaard                    EP
Frida Adrian EP
Josephine Slavensky EP
Anne Sofie Schmidt EP

ONSDAG SPRING HEST 19.30-20.30: 

Rytter: Hest
Anita Mark  EH
Louise Dannevang EH

TORSDAG 16.00-16.50: 

Rytter: Månedens hest:                                  
Daria Paraschiv Viktor
Ane Ismule
Medeea Toma Lukas
Viktoria Iversen Alf
Line Gaulshøj Djäkni

Mette Marie Andersen (afmeldt 31.05.22)

EP

Camilla Spicy

TORSDAG 16.50-17.40: 

Rytter:  Månedens hest:
Laura Vedel          Viktor
Mille Don
Malou Spicy

Clara Kristensen

Lukas

Lea Alf
Esther  Ismule
Karla Kvisgaard Djäkni

VOKSENHOLD TORSDAG 17.40-18.30

Tilmelding sker pr/uge under shoppen og SMS til Maja. Vi gør opmærksom på at der er plads til 5 på elevhest (Djäkni, Lukas og Don kan ikke anvendes) samt 3 på egen hest/pony. Kun for personer over 18 år.